В Івано-Франківську розпочалися безкоштовні екскурсії

news-image: В Івано-Франківську розпочалися безкоштовні екскурсії
У неділю, 12 травня темою «Історично-мистецька спадщина Івано-Франківська» розпочався VIII-й сезон безкоштовних екскурсій в обласному центрі.

Першу екскурсію провів відомий на Прикарпатті краєзнавець і гід, начальник відділу промисловості та розвитку підприємництва Івано-Франківського міськвиконкому Володимир Устинський, інформує прес-служба ОДА, Об этом сообщает nation-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вже за тиждень, 19 травня, на безкоштовну екскурсію запрошує Наталія Гугіль. Тема – Проміння сонячного Франківська: вплив планування простору на атмосферу міста.

Початок кожної екскурсії о 12-ій годині. Збір групи біля входу до краєзнавчого музею Івано-Франківська.

Повний графік екскурсій за посиланням.

Нагадуємо, що триває опитування, де організатори пропонують обрати дату екскурсій, які відбуватимуться поза основним календарем:

  1. «Вечірні вогні Франківська». Реєстрація за посиланням: #франківськхочунаекскурсію
  2. «Івано-Франківськ — дитяча мрія». Реєстрація за посиланням: #франківськхочувдитинство

Велосипедна екскурсія «Мистецтво в публічному просторі міста» відбудеться 4 серпня, однак вимоги забезпечення безпеки пересування вимагають попередньої реєстрації. Реєстрація за посиланням: #франківськхочунавелоекскурсію

Довідково

Проект безкоштовних екскурсій започатковано і організовано гідами Івано-Франківської області за участю управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.



Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/v-ivano-frankivsku-rozpochalysya-bezkoshtovni-ekskursii.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя