Через несплату аліментів галичанка змушена прибирати вулиці міста

Через несплату аліментів жінка змушена прибирати вулиці Дрогобича Об этом сообщает szao-info.in.ua со ссылкой на СМИ.


Мешканка Дрогобича роками не виплачувала аліментів і заборгувала своєму синові 19 тисяч гривень. Мовляв, не мала постійного місця роботи. Але суд це не переконало і він наклав штраф — 120 годин суспільно-корисних робіт. Тепер жінка змушена погасити заборгованість і продовжити виплачувати гроші сину, який вже має власну сім’ю, пишуть Версії з посиланням на Zaxid.net.


Щоранку Ірина приходить на дрогобицьке комунальне підприємство, бере до рук віника, граблі і йде наводити порядок вулицями міста. І робить це безоплатно — все через несплату аліментів.


«Я вже звикла. Та трохи важко на спеці, звичайно. Ну а друга робота де? Де в нас в Дрогобичі знайдеш роботу? Тому й важко», — бідкається Ірина, мати-боржниця.


На підприємстві кажуть — нова працівниця старається. Тому після суспільно-корисних робіт жінці запропонують постійне місце праці. Олег — інженер комунального підприємства, на якому працює Ірина. Він розповідає: «Вона якісно і добросовісно виконує роботу. І трудового розпорядку робочого дня дотримується. Ми нею задоволені. Ми будемо продовжувати співпрацю і пропонуємо навіть, щоб залишилася працювати на підприємстві».


Вісім років тому Ірина розлучилася з чоловіком. Син вирішив залишитися з батьком, тому жінку зобов’язали платити аліменти.


«Ну там така була ситуація, що там була школа, та й тут не було за що жити. Якось так сталося, що лишився там жити. Ну трохи моя вина є, то факт. А може добре, що з ним лишився. Бо то, знаєте, хлопець. А він більше його боїться, мене так не дуже хотів слухати», — каже мати-боржниця Ірина.


Жінка аліментів не платила. І заборгувала своєму синові майже 19 тис.₴ За цей час хлопець уже встиг одружитись і скоро сам матиме дитину. «Буде мати скоро, в вересні, дитину. Ну і що, що йому 17 років. Хіба то йому заважало?», — додає Ірина.


Колишній чоловік вважає, що аліменти вона таки має платити. «Я би ще може і відмовився від аліментів. Вона, рахуйте, жила від нас 30 кілометрів. Вона ні одного разу не поцікавилася, навіть не передзвонила до дитини: як? що там?», — обурюється Василь, колишній чоловік Ірини.


Ситуації, коли жінка виплачує аліменти, — вже не рідкість на Львівщині, кажуть в управлінні юстиції. Але випадки, коли мами-боржниці примусово відпрацьовують — унікальні.


«Більшість, звичайно, чоловіки. В нас є взагалі 450 застосувань суспільно-корисних робіт. Ми статистики окремо не ведемо, скільки жінки, а скільки чоловіки. Але орієнтовно десь 3% до жінок застосовується такий виправний механізм», — пояснює начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Микола Станіщук.


Попереду в Ірини — ще тиждень роботи на вулицях Дрогобича. Залишитися на підприємстві чи шукати нову роботу ? жінка ще не вирішила. Але наступні півроку сплачувати аліменти їй ще доведеться.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/post-u-fb/cherez-nesplatu-alimentiv-galichanka-zmushena-pribirati-vulitsi-mista/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя