"Для мандрівок не потрібно багато грошей": до України завітав екс-військовий США, який подорожує на велосипеді


В Україну приїхав 72-річний відставний військовий з американської Флориди Джордж Джонстон, який подорожує Європою на велосипеді

Про це пише одеське видання "Думская". Об этом сообщает newsinmir.in.ua со ссылкой на СМИ.

Мандрівник дуже радий тому, що в Україні з’явилися велосипедні доріжки, але засмучений, що водії часто не дотримуються правил дорожнього руху.

Американець намагається не їздити на велосипеді в темний час доби і на ніч зупиняється в незвичайних хостелах. Любить розглядати природу і місцеву архітектуру.

В Україні чоловік через Одесу дістався до Чорноморська, звідки поромом хоче дійти до Грузії.

На початку травня, користуючись пільгою, Джонстон безкоштовно прилетів з Америки до Великобританії, звідки і почав подорож. Велосипедом, поїздом і автобусом американець об’їздив 15 європейських країн.

З собою у нього небагато речей: змінна білизна, штани, дорожня куртка, рюкзак, ноутбук і фотоапарат. До сідла легкого складного велосипеда він прикріпив іграшкового друга — невелику мавпочку, з якою майже ніколи не розлучається.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/12/quotdlya_mandrivok_ne_potribno_bagato_grosheyquot_do_ukrayiny_zavitav_eks_viyskovyy_ssha_yakyy_podorozhuye_na_velosypedi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя