Новим головою Рівненської ОДА став Віталій Коваль: що про нього відомо

Віталій Коваль

Президент України Володимир Зеленський представив нового голову Рівненської обласної державної адміністрації. Ним став директор дорожньо-будівної компанії повного циклу ТОВ "ВВВ Монтаж" Віталій Коваль. Об этом сообщает 38kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відповідний указ №672/2019 уже з’явився на сайті президента.

Нещодавно: Бізнесмен Віталій Туринок став головою Запорізької ОДА: що про нього відомо

На зустрічі зі студентами Острозької академії Зеленський сказав, що кожному новому голові обласної адміністрації треба чути людей.

А посада як дається, так і забирається. Сьогодні ми вам її даємо, вітаю,
– сказав Зеленський до Коваля.

Що відомо про Віталія Коваля?

У 2004-2006 роках працював у кредитному департаменті "Укргазбанку", потім зайнявся приватним бізнесом у сфері оптово-роздрібної торгівлі. Він також був гендиректором та директором кількох компаній, що займалися експортом зернових культур, агрохімії, нафтопродуктів, транспортними послугами, логістикою. З 2016 року був директором ТОВ "ВВВ Монтаж".

Коваль – член Національного олімпійського комітету України, перший віцепрезидент Федерації греко-римської боротьби України, віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України.

Закінчив Тернопільську академію народного господарства за фахом "банківська справа", навчався у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету. Володіє англійською та польською мовами. Кандидат у майстри спорту з греко-римської боротьби.

Про всі призначення Володимира Зеленського – читайте у матеріалах 24 каналу.


Джерело статті: “http://24tv.ua/novim_golovoyu_rivnenskoyi_oda_stav_vitaliy_koval_shho_pro_nogo_vidomo_n1203369”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя