"Трамп вважав Україну корумпованою країною з "жахливими людьми": Курт Волкер дав свідчення у Конгресі США

Волкер засвідчив, що пропонував Трампу у травні запросити Зеленського до Білого дому, стверджуючи, що він може допомогти подолати корупцію в Україні.

Курт Волкер Об этом сообщает amurburger.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент США Дональд Трамп не хотів зустрічатися з новим президентом України Володимиром Зеленським, вважаючи Україну корумпованою країною. Про це заявив під час свідчень у Конгресі колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, передають Патріоти України з посиланням на BuzzFeed News.

Видання опублікувало ремарки Волкера для свідчень у Конгресі в рамках процедури імпічменту Трампа. Засідання було закритим і повна стенограма не публікувалася.

Волкер засвідчив Конгресу, що він зустрівся з Трампом у травні і запропонував президентові США запросити Зеленського до Білого дому, стверджуючи, що він може допомогти подолати корупцію в Україні. Але, за словами Волкера, Трамп на той час був "дуже скептично" налаштований до Зеленського.

"Він сказав, що Україна — корумпована країна, повна "жахливих людей". Він сказав, що "вони намагалися мене скинути". Під час цієї розмови він посилався на розмови з мером Джуліані", — сказав Волкер.

"Мені було зрозуміло, що, незважаючи на позитивні новини та рекомендації, які оприлюднила ця офіційна делегація щодо нового президента, президент Трамп глибоко вкорінився негативним поглядом на Україну, який мав коріння в минулому. Він, очевидно, отримував іншу інформацію з інших джерел, включаючи мера Джуліані, що була більш негативною, що змусило його зберегти цей негативний погляд", — додав він.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/tramp-vvazhav-ukrainu-korumpovanoiu-krainoiu-z-zhakhlyvymy-liudmy-kurt-volker-dav-svidchennia-u-konhresi-ssha-297983.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя